Webové stránky Domácí dezerty vznikly přirozeným důsledkem mé záliby v pečení sladkostí a experimentování v této oblasti. A když jsem se musela rozhodnout, kam se dále ve svém životě posunout, byla cukrařina mou první volbou. Po dvou desetiletích každodenního vaření až pro 10 lidí (při oslavách i více) pro mou početnou rodinu 6 dětí „s mlsnými jazýčky“ a letitou praxí, jak co nejrychleji a dobře navařit oběd, upéci cukroví na Vánoce či dorty a jiná překvapení na výročí, věřím, že mám bohaté praktické zkušenosti, které bych ráda s Vámi sdílela.


Tento web je členěn do 3 základních oblastí:

1) Recepty
Prověřené recepty, které pokud to má smysl, jsou přizpůsobené pro konvektomat a kombinovanou troubu. Tento moderní kuchyňský spotřebič, spojující to nejlepší z parní a klasické trouby, je opravdu úžasným a perspektivním pomocníkem. Bohužel ale nenajdete moc receptů, kde se dozvíte, jak jej naprogramovat, aby výsledky byly dokonalé. V archivu receptů, který se průběžně doplňuje, jsou samozřejmě bohatě zastoupeny i jiné recepty, a u těch přizpůsobených budou vždy uváděny informace, jak péct v běžné troubě. Také ráda po vyzkoušení zařadím do archivu receptů i Váš příspěvek s oblíbeným receptem, o který se chcete podělit s ostatními.

2) E-shop
Klasický internetový obchod s cukrovím, dorty, dezerty a dalšími výrobky z mé dílny. Nabízím poctivé domácí cukroví bez chemických přísad či ztužovačů, které by při expedici zabránily jeho drolení nebo rozbití, přestože to může přinášet komplikace při expedici.

3) Blog s příspěvky
Zde budou všemožné rady, recenze, vychytávky, videa a články, které Vás mohou zajímat a které můžete komentovat.


Vznikne-li díky tomuto webu komunita spřízněných lidí, budu nadšena, a úsilí tomu věnované bude mít smysl!

Děkuji předem za Vaši přízeň