Domácí Dezerty – přednosti

Kokosový dort s vanilkovým krémem a ovocem, obr211025-3

Kvalita za rozumnou cenu

Věnečky z odpalovaného těsta, obr2
 • Kvalitní suroviny
  Stavíme na tom, že poctivé řemeslo provozované s láskou lidé poznají a ocení svojí přízní. V našich výrobcích nenaleznete žádné náhražky, zvýrazňovače chuti či podobnou chemii. Například ve věnečcích je pravý žloutkový krém, žádná pudinková velkovýroba z prášku! Ochutnejte, a poznáte ten rozdíl.
Mini Pavlova s čerstvým ovocem, obr210814-4
 • Vždy čerstvé
  Vyrábíme výhradně na objednávku, aby vše bylo maximálně čerstvé. A abychom Vám mohli na domluvený den a čas objednávku připravit, prosíme, objednávejte v předstihu alespoň 3 dnů. Větší oslavy se většinou plánují hodně dopředu a ani minimální množství pro objednání nebývá překážkou.
Dort Toník s makronkami, obr2
 • Individuální přístup
  Podobně jako když si necháte šít šaty na zakázku, jsou naše dorty, zákusky a cukroví „ušity“ přesně dle Vašich přání. Je jen na Vás, jak si život osladíte. Jsme malá rodinná firma, každý zákazník je pro nás jedinečný.
Chlebíčky
 • Komplexní nabídka
  Nejen dorty, zákusky a cukroví si lze nechat zhotovit na objednávku, ale také jiné dobroty, např. chlebíčky, pomazánky, domácí pečivo, které nejsou běžně na našich stránkách v nabídce. Doobjednání extra sortimentu je jen věcí dohody.
Dort Dinosauři, obr3
 • Zakázkové zdobení dortů
  Dorty, podobně jako v dortovém studiu, ozdobíme dle Vašeho přání. Fondánem potahované dorty však neděláme, bývají sice úhlednější, chuťově jsou ale na tom výrazně hůře. Kromě klasického zdobení z čokolády, krému, ovoce nabízíme zdobení z jedlého papíru s možností potisku a také vyřezávané nebo modelované z jedlé fondánové hmoty. Atraktivní jsou i dětské tematické dorty, např. dort Tlapková patrola.
Řezy s punčovou příchutí, obr5
 • Tradiční, časem prověřené recepty
  Klasika je prostě evergreen. Vychutnejte si dorty, zákusky či cukroví zhotovované podle klasických receptur. „Už to není, jak bývávalo.“ u nás neplatí.
Cupcakes Red Velvet s krémem z mascarpone, obr1
 • Odlehčené výrobky podle současných trendů
  Méně cukru či mouky a více zdravějších ingrediencí, lehčí a vzdušnější krémy dle současných trendů. I takové dorty, zákusky či cukroví může chutnat skvěle. Rádi Vás o tom přesvědčíme.
Makronky plněné krémem, obr210723-1
 • Bezlepkové výrobky
  Mysleli jsme i na ty, kteří vyhledávají bezlepkovou stravu. Žádané jsou např. makronky či mini laskonky.
Vánoční kolekce s 18 druhy cukroví, 1 300 g, obr3
 • Nákup z pohodlí domova s rozvozem až domů
  To je výhoda moderního e-shopu, zejména v dnešní složité době. Objednávku lze provést přes internetové stránky, e-mailem či telefonicky. Vyzvednutí je nejlepší osobně, nebo si zakázku můžete nechat dovést naší dopravou po blízkém okolí.
Svatební dort, obr2
 • Oslavy, narozeniny, svatby bez stresu
  Chcete si oslavu užít a nestresovat se, zda se všechno povede upéct, zda to bude dobře vypadat a hlavně chutnat? Pokud si odpovíte ano, jsme tu pro Vás.